אינסטלטורים

0 Comments

כשאתה חושב על המילה "אינסטלטור", אתה יכול לדמיין צינור פרוץ שנשפך לברז, או שירותים שלא עובדים כמו שצריך. כנראה התפיסה המוטעית הגדולה ביותר שיש לאינסטלטורים היא שאנחנו חולים ומשכילים גרועים. לחץ מים נמוך הוא כה נרחב עד שלעתים הוא עלול להוות בעיה באספקת המים העירונית.

שירותים סתומים הם תוצאה של כיורים וביוב סתומים

המחמירים את בעיית הצפת הביוב. סתימות חוזרות ותכופות יכולות להוות בעיה גם עבור מערכת התברואה ומערכת הביוב עצמה. הימנע משימוש בכיורים, מקלחות, אמבטיות ושירותים עם לחץ מים גבוה, כמו אלה עם שירותים סתומים, נקזים או צינורות.

אם אתה חושד בדליפת גז, עליך להתקשר לאינסטלטור לביקור חירום, אך מה החברה שלך יכולה לעשות? תן לצוות שלך בחברה הסניטרית את ההזדמנות להזמין תור לתיקוני צנרת ביוב או מים.

מלא יישום אינסטלציה שמראה על מה השרברב עובד, כמו מספר הצינורות הקרובים אליך וגודל הצינורות ויכולתם.

בנוסף

אינסטלטורים מורשים נדרשים לשמור ולשפר את כישורי האינסטלציה והידע שלהם באמצעות הכשרה שנתית. למרות שרוב האינסטלטורים אינם זקוקים לתואר אקדמי, עליהם להיות בעלי הכשרה של שנים להשגת רישיון מלא, ולרבים מהם יש רקע טכני. בנוסף, על פי משרד הבריאות האמריקני, אינסטלטור מורשה נדרש לתחזק ולשפר את מתקני התברואה שלו – מיומנויות, ידע ומיומנויות קשורים – מדי שנה בכדי לעמוד בדרישות ההכשרה. אינסטלטורים עובדים במקצועות החל מצנרת מים גדולה בבניינים ועד צינורות מים קטנים במקררים. לעתים קרובות ניתן לסווג שזיפים עשירים יותר מאלה שעבדו כשרברבים במשך מספר שנים או כיזמים שהקימו עסק משלהם והעסיקו מספר שרברבים אחרים.

ברור שלעתים קרובות נדרשות יכולות חקירה ופתרון בעיות

כדי להתקין ולהחליף כראוי ציוד סניטרי, חשמלי ואחרים סניטריים כגון צינורות סניטריים, שסתומים, צינורות ושסתומים. לא משנה כמה שכנים פותרים את הצרכים החשובים שלכם, עליכם להבטיח שצרכי התברואה שלכם ייפתרו. חמושים בידע על עבודות האינסטלציה שיש לבצע, תוכלו להשתמש במרפסת לחיפוש אינסטלטורים מנוסים באזורכם.

אם אתה רק רוצה לחבר ניקוז או לתקן שירותים דולפים

רק אינסטלטור מוסמך יכול לעשות את העבודה. לאינסטלטורים יהיו הכישורים והכלים לתקן או להחליף קווי ביוב סדוקים או סתומים, והם יכולים גם לבצע תיקונים ולהחליף מחממי מים. כדי להבטיח ביצוע איכותי עליכם לבחור אינסטלטור מראש, מכיוון שהשרברבים איתם אנו מדברים אינם מורשים או מחויבים באזור מגוריכם, לכן ברצונכם לבדוק את הכישורים של האינסטלטורים אליהם אתם מתקשרים.

כדי להפוך לאינסטלטור צריך הכשרה וניסיון של שנים, ובחלק מהשיפוטים נדרש גם רישיון אינסטלטור. בנוסף לרישיון האופייני, יש מדינות שדורשות אישורים נוספים עבור סוגים מסוימים של עבודה, כגון רישיון להפעלת צינורות גז טבעי. הרשות הממלכתית אליה אתה צריך לפנות כדי לאשר את סטטוס הרישיון של אינסטלטור משתנה ממדינה למדינה.

אנשים המתכננים

בודקים, מרחיבים ומתחזקים מערכות תברואה במדינת אילינוי חייבים להיות מורשים על ידי המחלקה לעבודות ציבוריות באילינוי (DOPW), חטיבה של הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית (EPA). המחלקה נותנת רישיון גם לאינסטלטורים ושרברבים בדימוס במדינות אחרות, כולל ניו יורק, ניו ג'רזי, פנסילבניה, קליפורניה, פלורידה, טקסס, אילינוי, אוהיו, מישיגן, ויסקונסין, מינסוטה, אינדיאנה, מיזורי, צפון קרוליינה, טנסי, דרום קרוליינה וטקסס. .

אנשים המעוניינים לקבל רישיון על ידי המחלקה כשרברב צריכים קודם למלא בקשה לרישיון וטופס בחינה ולשלם את העמלות הנדרשות

אם על מבקש לחזור על מבחן השרברב, עליו למלא תחילה את הטופס לבדיקה מחודשת של רישיון השרברב ולהגיש את האגרה המקבילה למחלקה. יש למלא הודעה על פיטורים ולשלוח אותה למחלקה זו אם השרברבים בתכנית כבר אינם מועסקים או בפיקוח של חניך.

לא משנה מדוע אתם זקוקים לאינסטלטור

זה חכם לדעת כשאתם מחפשים אחד כזה, ואם אתם מעוניינים בתהליך הגיוס, תוכלו למצוא אינסטלטורים שעושים עבודה באיכות גבוהה במחיר משתלם. כשמדברים עם אינסטלטור פוטנציאלי על עבודה, זכרו לקבל הצעת מחיר וודאו שהיא בחינם. אם יש לכם דוד מים חשמלי, להתקנות האינסטלציה שלכם יש רשימה של שאלות שיש לענות עליהן כדי לפתור בעיות.

אתה יכול לשאול את המשפחה והחברים שלך כמה הם משלמים עבור אינסטלציה בגין כל בעיה שהם נתקלים בה, כמו גם את עלות התיקונים.

יש הרבה משתנים ושיקולים בכל מה שקשור להתקנה ולתיקון של מתקנים סניטריים, אז איך קובעים מתי צריך להתקשר לאינסטלטור? לאינסטלטור מנוסה יהיו הכלים והקלות להתמודד עם פרויקט הצנרת הבא שלכם.

דילוג לתוכן