כל מה שצריך לדעת על תרפיה במוזיקה

0 Comments

מועצה – מטפל מוסמך מוסמך – מסבירה מה קורה במהלך טיפול תרופתי במוזיקה ומשתפת את חוויותיו עם ילדים עם הפרעה בספקטרום האוטיסטי. המטפל במוזיקה בריאן ג'אנץ, המנהל את התוכנית לטיפול במוזיקה באוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו למוסיקה, מספר על מה שעושים מטפלים במוזיקה, כיצד להתכונן לקריירה כמטפל במוזיקה, ועל מחשבותיו על תפקידה של המוזיקה טיפול באוטיזם.

טיפול במוזיקה יכול לכלול יצירת מוזיקה על כל סוג מכשיר

מעבר למוזיקה או פשוט האזנה. טיפול רגשי במוזיקה – טיפול אקספרסיבי באמנות המשתמש במוזיקה כדי לשפר ולשמור על תחושת העצמי של האדם – הערכה, ביטחון עצמי ואינטראקציה חברתית – כולל האזנה ויצירה.

טיפול במוזיקה יכול להתבצע כפרט או בקבוצה, והמטפל יכול לבחור את המוסיקה. בדיוק כמו שאתה מתכנן פגישה עם פסיכותרפיסט, אתה יכול לקבוע לוח זמנים קבוע לפגישות טיפול במוזיקה עם המטפל שלך ולקבוע לוח זמנים.

השאלה האחרונה שיש לענות עליה

היא כיצד לדעת האם טיפול במוזיקה הוא הנכון ביותר עבורך. אם אתה סטודנט או מטפל חדש במוזיקה, יש לך כספים מוגבלים להגיש בקשה להרחבה של ספריית הטיפול במוזיקה שלך ורוצה לדעת איך להפיק את המיטב מהכיס שלך. עלות הטיפול במוזיקה נעה בין 1,000 ל -2,500 דולר, תלוי בסוג המוסיקה, מספר המפגשים ומשך ההפעלה.

רובם יסכימו שמוסיקה יכולה להיות מרגיעה

אבל איך אתה מקדם רגיעה בטיפול במוזיקה? טיפול במוזיקה משמש מטפלים במגוון דרכים, כולל לאפשר לאנשים לשיר מוסיקה, להירגע בזמן שמנגנים מוסיקה, ולבצע תרגילים ותנועות שונות עם מוזיקה כזרז.

מטפלים רשומים במוזיקה הוכשרו במיוחד לתמיכה בטכניקות אלה

ותוכלו לקרוא את המאמר האחרון שלנו המסביר מהו תרפיה במוזיקה ואינה. אם אתם באוסטרליה, אנא צרו קשר עם האגודה האוסטרלית לטיפול במוזיקה לקבלת מידע נוסף. לאגודה האמריקאית לטיפול במוזיקה יש תשובות לכמה מהשאלות הנפוצות שאנו שואלים לעתים קרובות. למידע נוסף על מידע זה, בקרו באתר AMTA וצרו עמם קשר למידע נוסף על שירותיהם.

מאמר זה מסביר מהו טיפול במוזיקה וכיצד

הוא יכול לעזור לך לשפר את בריאות הנפש שלך. ספר זה מתאר את הגישות והטכניקות השונות של הטיפול במוזיקה ותופס את סיפוריהם המרגשים של אנשים ברחבי העולם שנהנו מכך, כמו גם את מערכות היחסים שהתפתחו עם מטפלים במוזיקה. המרצים במחלקה לטיפול במוזיקה קבעו כי מדובר בתחום התמחות מיוחד.

כל המטפלים במוזיקה חייבים להיות בעלי תואר ראשון לפחות בטיפול במוזיקה, אם כי לרבים יש גם תואר אוניברסיטאי. מרבית המומחים סבורים כי תואר שני בטיפול במוזיקה הוא הכרחי לאחר התואר הראשון בטיפול במוזיקה.

כדי להיות מטפל במוזיקה, עליך לסיים את ההכשרה הנכונה לטיפול במוזיקה וסיימת בהצלחה 1200 שעות מרפאה והתמחות.

ספר זה מהווה מקור חשוב למטפלים במוזיקה ומראה כיצד ניתן להשתמש בטיפול במוזיקה על ידי אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש והרפואה האחרים

אם אתם מחפשים השראה ורעיונות טריים להתנסות עם מטפלים אחרים במוזיקה בפועל, עליכם להצטרף לתוכנית חילופי השירים לילדים במוזיקה. AMTA מפרסמת שני אוספים תקופתיים גדולים ויש מספר ספרים בנושא שניתן להוריד בחינם מאתר האינטרנט שלה. אני מקווה שמאמר זה נתן לך אינדיקציה לגבי כמה מהיתרונות של טיפול במוזיקה ואני מצפה למשוב שלך לגבי היכן אתה והלקוחות שלך יכולים ליהנות מכך.

פרספקטיבת הטיפול במוזיקה שואפת לפרסם את הפרסום הרשמי של האיגוד האמריקני למטפלים במוזיקה (AMTA) בנושא הטיפול במוזיקה

הוא גם מספק מגוון רחב של מידע על מחקרים עכשוויים ותיאוריה בנושא טיפול במוזיקה, כולל המחקרים האחרונים בתחום זה, כמו גם את המידע העדכני ביותר על מצב העיסוק הנוכחי. פרסומים רשמיים מתעדכנים כדי ליידע את הקוראים והמטפלים במוזיקה על תוצאות מחקר עדכניות, פרקטיקה קלינית ותוצאות קליניות. חשוב לציין שטיפול במוזיקה אינו קשור רק להאזנה למוסיקה, אלא ליותר מכך. טיפול במוזיקה כולל יצירת מוזיקה לקידום בריאותו ואושרו של הלקוח, והוא יכול לסייע בהפחתת מתח וחרדה במסלולים מרובים. כמטפל מיומן, משתמשים במוזיקה כדי לשחרר שחרור מהמטופלים שלך. דוגמאות לנושאים שתוכלו להציג כוללים שימוש במוזיקה ככלי לניהול בריאות הנפש או הרווחה, כמו גם לטיפול בדיכאון, חרדה והפרעות נפשיות אחרות.

טיפול במוזיקה מציג אנשים גם תרבויות רבות ושונות, כך שלקוחות יכולים לחקור כל מיני סוגים של מוזיקה במהלך הטיפול. במהלך הפגישות לטיפול במוזיקה תוכלו להאזין למוזיקת ז'אנר שונה, לנגן על כלי נגינה או אפילו להלחין שירים משלכם.

דילוג לתוכן