מה היא הדרך הנכונה לטיפול פנים

0 Comments

להלן כמה דברים שכדאי לדעת ולעשות כשאתה מכין שגרת טיפוח עור לניהול אקנה. להלן רשימה של דברים ששווים את זמנכם בכל הנוגע לפיתוח משטר טיפוח טיפוח יעיל שעושה בפועל את מבוקשכם.

ראשית, שימוש בשטיפת פנים טובה היא דרך טובה לסלק אקנה כמו גם מחלות עור אחרות המועדות לאקנה. כדי להרחיק חיידקים, שטפו את הידיים ביסודיות לפני שמורחים משהו על הפנים שלך, כגון טיפולים, קרמים, איפור וכו '.

אתה יכול להשתמש בחומר הניקוי העדין שבו אתה משתמש בבוקר או בחומר אחר שהוא יותר מותאם לסוג העור שלך

אתה יכול להשתמש בו כשטף פנים או לקלף אותו מעצמך, אך רק לעור רגיש מדי לקילוף יומיומי, כגון עור נוטה לאקנה, או לעור עם סוגי עור רגישים. לחלופין, תוכלו להשתמש בתכשיר הניקוי העדין יותר בו השתמשתם בבוקר ולהשתמש בחומרים שונים אשר מכוונים יותר אליכם ולסוג העור שלכם, למשל.
למידע נוסף על טיפול פנים מחיר מומלץ לגשת לאתר isabellacosmetics.co.il

אם יש לך שילוב של עור, השתמש בקליפת פנים שמתאימה לסוג העור שלך כדי לעזור לך להתמודד עם עצירות, כמו פילינג או קרם לחות.

זהו שטיפת פנים פילינג עדינה שתגרום לפנים שלך להיראות צלולות, רעננות ובריאות מבלי לייבש את העור. קליור מציעה מגוון רחב של שטיפות פנים לסוגי עור שונים וכן מגוון רחב של קרם לחות וחומרי ניקוי.

צריך קצת יותר עבודה כדי להבין איך לשטוף את הפנים כראוי לעור הספציפי שלך, וחלק גדול ממנו הוא ניסוי וטעייה. הדרך הטובה ביותר לדעת אם מנקה פנים עובד בשבילך היא לעשות זאת, אך לא להתנהג בעצמך.

הדבר הכי קל לעשות זה לזכור מתי לעשות את זה למען העור שלך

כשאתה חושב על שגרת הלילה שלך, שצריכה להתמקד בניקוי ותיקון, ועל טיפוח העור בבוקר שלך, שצריך להתמקד במניעה והגנה ליום. באופן כללי, אתה צריך לשטוף את הפנים לאחר השינה, גם אם זה נראה נקי יותר מאשר בלילה הקודם. כשאתה מתעורר, שטוף אותו שוב, אבל תן לעור הרבה זמן להסתגל לפני שתראה תוצאות.

התחילו את הבוקר עם התזה של מים חמים, שטפו ושטפו עם ניקוי פנים עדין התואם את סוג העור שלכם. אם אתה פשוט הולך לחדר כושר ומזיע זה מיותר, אבל אם אתה פשוט מתאמן זה מיותר.

עם זאת

משטר טיפוח עור הכולל ניקוי ולחות יכול לעשות שינוי גדול בסופו של דבר. לא משנה איזה סוג עור יש לכם, קרם לחות לפנים יעזור לכם לשמור על איזון לחות בריא. מציאת שגרת טיפוח העור המושלמת דורשת ניסוי וטעייה, אך עם מחויבות מסוימת תוכלו לגלות מה מתאים לכם ולסוג הפנים שלכם. הבחירה שלך כיצד לטפל בעור שלך תשנה את ההבדל ברחבי העולם, אז התחל בשילוב נכון של מוצרי פנים ובזמן המתאים לכולם.

מים מיסלרים הם שיטה פשוטה ויעילה להסרת איפור

שומן, זיעה ולכלוך מהפנים, המהווה את אחד הגורמים השכיחים ביותר ליובש וגירוי בפנים. העור שלך מסתדר טוב עם התזה של מים בלבד, אבל אם אתה שוטף אותו כל בוקר, שטוף אותו והלבנת אותו לאורך זמן.

שטפו את הפנים והנקבוביות שלך יהיו נקיות ופתוחות כדי שיוכלו לספוג את הטיפול, וזה יגרום פחות לגירוי וגירוי.

עכשיו אתה עשוי לחשוב שאתה לא זקוק להוראות כיצד לשטוף את הפנים שלך

אבל נכון שיש צעדים פשוטים וטיפים לשטוף את הפנים שאתה יכול להגדיר בעצמך להצלחת טיפוח העור על ידי ביצוע אותם . התהליך הוא פשוט מאוד וחמשת השלבים הבאים מבטיחים שתבצע את העבודה כמו שצריך מבלי לפגוע בעור שלך. אז הנה כמה טיפים כיצד לחזור לטיפול בסיסי בעור ולבחור את הדרך הנכונה להשיג לעצמכם עור נהדר באופן טבעי. בדוק מראש כמה טיפים וטריקים נהדרים שיכולים לעזור לך ליצור שגרת טיפוח בהתאמה אישית המבוססת על השילוב שעורך זקוק לו. שאלו כל מומחה לעור אם הם שואלים את עצמם בכל פעם שהם קונים מוצר טיפוח חדש או נכנסים לשגרה שלהם והם תמיד יענו. ממתי ואיפה ללבוש קרם הגנה, כיצד לבצע שכבות עור – מוצרי טיפוח ובאיזה סדר כדאי למרוח אותן, וכלה בסיבות לכך שקליפות כימיות יכולות להיות חלק כה חשוב בשגרה שלך.

ישנה שגרת טיפוח יומית המחולקת באופן מפתיע בין מומחים, והכל שמן הפנים שלה. אסטרינגנטים טובים בשבילך מכיוון שהם מסירים עודפי שמן, אבל לא כל כך הרבה לפנים שלך.

דילוג לתוכן