מה חשוב לכלול בהסכם גירושין

0 Comments

כל גירושין הם ייחודיים וכל אחד יתמודד עם בעיות שונות, אך להלן 10 שיקולים חשובים שיכולים לעזור לכם להימנע מאסון גירושין. אחד הנושאים הגדולים ביותר עם בן זוג שעומד להתגרש הוא מה לעשות בבית הזוגי.

אם אתה מבצע הסכם נישואין לפתרון הסכסוך

כדאי לך לשקול זאת לפני סיום הגירושין. עבודה עם עורך דין לענייני משפחה תעזור לעורך דין הגירושין שלך להבין טוב יותר מה אתה צריך ואילו צרכים כלכליים זקוק בן זוגך בחוזי הנישואין שלך. להלן מספר נקודות להבהיר לפני גירושיך והאם יש לך את הזכות להגיש בקשה לגירושין ידידותיים אם אתה מסכים לתנאים עם בן זוגך לשעבר בקרוב.

אם יש דיון כלשהו בדיונים על נישואין

זה יכול להיות חכם להעסיק עורך דין לגירושין או מגשר שיעזור לגיבוש הסכם נישואין לגירושין או פרידה. כאשר הדחיפה באה לדחוף, ומכיוון שהם כה מורכבים בעיצובם, זה עשוי להועיל לבן הזוג שלך להתייעץ עם מגשר או עורך דין. ברגע שתנאי הגירושין קיימים, מומלץ שבני הזוג יעברו את ההסכם עם עורך דין גירושין ניטרלי בכדי לקבל את המשוב שלהם ולהבטיח שהם שקלו הכל ולא התעלמו מכלום. זה יכול לעזור בהכנת הסכם גירושין יעיל ומקיף שמבטיח שתהליך הגירושין יהיה זול, מהיר ורגוע. בין אם אתה עובד עם עורך דין ובין אם ישירות עם האקס שלך, גליון העבודה שלנו לגירושים בחינם מ RocketLawyer הוא מקום טוב להתחיל בו את השיחה מכיוון שהוא עוזר לך להימנע מנקודות מתעלמות וחשובות בחוזה הגירושין שלך.

אתה יכול לערוך הסכם עם בן / בת הזוג שלך ולהגיש בקשה לגירושין

אך הוא אינו חוזה בינך לבינם, גם אם אתה מגיש בקשה לגירושין ושולב אותו בגירושין או מבקש לכלול אותו בבית המשפט . אם תחליט שלא לכלול את הסכם הפירוד הזוגי שלך בהליך הגירושין, תנאי הסדר הגירושין ייקבעו על ידי שופט או מושבעים. אתה יכול להגיש הסכם גירושין חתום שנערך על ידי בן / בת הזוג שלך בלי להתייעץ עם עורך הדין שלך, אך אתה עדיין יכול לחתום עליו בעצמך. אתה יכול גם להחליט בעצמך ו / או בשני בני הזוג בו זמנית, אם כי אתה מנסה להימנע מהשפעת בתי המשפט.

אם אתה ובן זוגך הסכמתם על תנאי הפשרה מלכתחילה, מומלץ להתייעץ עם עורך דין לגירושין, גם אם אינכם.

כדי להגן על זכויותיך ולהבטיח שתנאי הסדר הנישואין שלך הוגנים, חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין בהקדם האפשרי במקרה הגירושין שלך. עורך דין כמו DeTorres DeGeorge יכול לדעת להכין הסכמי גירושין ולהראות לך איך להפיק את המיטב מהסדר גירושין.

הצעת חוק או הסכם גירושין

הוא חוזה משפטי מחייב בו שני בני הזוג מסכימים לתנאים המפורטים במסמך. הסכם פרידה צפוי לפתור את הבעיות השנויות במחלוקת אם בני הזוג ייפרדו במקרה של גירושין. הוא אינו מוגש לבית המשפט, אך דומה למסמך המכיל אותו סוג של הסכם.

כדי שהסכם גירושין ניתן לאכיפה משפטית, עליו להיכלל בבקשת הגירושין. מסמך משפטי זה קובע את תנאי הגירושין המוסכמים בין בני הזוג, ואלה חשובים מאוד, אך גם בעלי ערך רב, במיוחד אם יש לך ילדים. אמנם נעשה שימוש בחוזי גירושין ופירוד לקביעת הפרטים המדויקים של גרושים, אך גם להיבטי הגירושין שעוסקים במסמכים אלו יש חשיבות רבה. הסדרים אלה צריכים לכסות בבירור את הנושאים שהיו או עשויים להפוך לחלק מהגירושין שלך כאשר הגירושין שלך סופיים. על המסמך להיות מחייב מבחינה משפטית לפחות שלוש שנים מיום הגשתו, על פי בית המשפט העליון בארה"ב.

אם תחליט לא לעשות שום דבר מלבד מה שהסכמת בכתב ואז בן / בת הזוג לשעבר יתווכח איתך

עדיין יש לך אפשרות לאכוף את הוראות חוזה הגירושין המקורי. אם שני בני הזוג יכולים להסכים למועד הגירושין, אתה יכול להגיש את הסכם הפשרה לבית המשפט לאישור.

אם תחליט להיכנס לגירושין ידידותיים

יש סיכוי טוב שתוכל להיכנס להליך ללא התערבות משפטית. אם תערער על הגירושין, עורך הדין שלך יכול לעבוד איתך לנהל משא ומתן על הסכם הסדר גירושין במהלך תהליך זה, במטרה להימנע ממשפט. בין אם תבחר ללכת לבד או להיעזר בעורך דין מנוסה בגירושין, הגשת חוזה הסדר גירושין מחייב מבחינה משפטית תהיה אחד הצעדים הראשונים. אם ברצונך למזער את הסיכון לסכסוכים עתידיים, חשוב שתגיע להסדר גירושין חביב עם בעלך לשעבר או אשתך, ואם אפשר, עם ילדיך.
עבור עוד פרטים מורחבים על מה חשוב לכלול בהסכם גירושין ומזונות במשמורת משותפת יש להעיף מבט ב- adv-office.co.il

דילוג לתוכן