מילוי מטפים

0 Comments

אחת הדרכים הקלות ביותר להגן על הבית או העסק מפני פרוץ שריפות היא להבטיח שהמטף שלך טעון ומתוחזק כראוי. לחברות הגנה מפני אש יש את הכלים, ההדרכה והידע בכדי להבטיח שהמטפים שלכם יהיו במצב מושלם ומלאים כראוי בחומרי הכיבוי הנכונים. חקירה וטעינה פנימיים נדרשים, כמו גם תאריך הייצור על המטפים. לאחר חמש שנים, יש לטעון אותם ולבדוק אותם, ורק לפלוט כימיקלים יבשים שנמחקים לרוב כמו בנזין, פרופאן או סולר.

המשמעות

היא שלא תצטרך להטעין את המטף מספר פעמים כל עוד הכיסוי שלו נשאר במצב טוב (כלומר לא סדוק או שקע). זמן הטעינה הממוצע עבור סוג קצף ללא קצף הוא בדרך כלל 5 שנים, עבור סוגי קצף 2 – 3 שנים. עבור קצף מכל הסוגים זמן הטעינה הוא בדרך כלל 5-7 שנים עבור הקצף ו 3-4 שנים עבור הקצף.

זה לא המידע היחיד שיהיה לך לגבי תיקון מטף לאחר שריפה

פשוט התקשר לאשר. באנו לבחון את המטף שלך ויכול לעזור לך להחליט אם אתה זקוק לכיסוי חדש, קצף חדש או סוג אחר של כיסוי קצף. באמצעות שירות טעינת המטפים שלנו אנו מכירים היטב את הדרישות של IS2190 (2010) ואנחנו יכולים לעזור לך לעמוד בתקנות הנדרשות על ידי משרד הבריאות והשירותים האנושיים בארה"ב.

כדי להבטיח שהמטף שלך תקין ועומד בתקני NFPA, התקשר למומחים של Koorsen Fire Security. אחרת, עדיף פשוט ללכת לספק שירותי כיבוי אש ולתת לו לבצע את העבודה. אם ברצונך להטעין את המטפים שלך, עליך לשקול לפנות לטכנאי המוסמך על ידי חברת תיקון מטפים. ברגע שיש לך הכשרה וציוד מתאימים, אתה יכול להתחיל ולתחזק את מטפי האש שלך בעצמך.

אם כבר יש לך מטף ורוצה שאיש מקצוע יטען אותו

זה יכול לעלות בין 20 $ ל 50 $, תלוי באזור, גודל המכל וסוכן הכיבוי. חלק מכוחות הכיבוי גובים ממך תשלום נוסף, אך יותר ויותר מכבי אש בוחרים בחיוב מטפי כיבוי מטעמי עלות ואחריות. Veer Fire היא אחת מאפשרויות האש הטובות ביותר – נותני שירותי כיבוי הזמינים לכיבוי כל מה שאתה צריך לשריפה. אם אתה זקוק למערכת מתזים אוטומטית בנכס המסחרי שלך, Fireline תצייד אותך בחומרי כיבוי.

אם יש לך מטף כיבוי בבניין שלך ששימש לאחרונה ואיבדת אותו

התקשר ל- Confires כדי להטעין אותו. הקביעה המדויקת של המטף היא מכרעת לקביעת דרישות המילוי ותכנית הבדיקה לביצוע תהליך המילוי בהצלחה. לוקח זמן לבדוק את מטף הכיבוי לגבי תפקודו וביצועיו ולבדוק שהוא פועל כהלכה.

וודא שהמטף עומד בתקן האוסטרלי AS 1851, הקובע את הדרישות לבדיקה, תחזוקה ומילוי במידת הצורך.

מטפי כיבוי אש צריכים להיבדק ולהוזמן על ידי מהנדס כושר מאומן ו / או מאסטר כיבוי מוסמך

מאומן, מוסמך ומוסמך לפני ההתקנה. אם נקבע כי יש צורך להטעין מטף, תוכלו לפנות לחברת הכיבוי בכדי לעשות זאת עבורכם. מכיוון שעלות טעינת המטף נמוכה משמעותית מזו של קנייה חדש, אנו ממליצים שתבדוק אותה באופן קבוע על ידי מומחה, ובמידת הצורך תטעין אותה בהתאם להנחיות הקיימות. על מנהלי המתקנים להכשיר אנשי מקצוע באתר לצורך זיהוי נכון של צרכי האבטחה ולמלא אותם במידת הצורך.
למידע מורחב בתחום של מילוי מטפים מומלץ לגלוש לאתר rrr-fire.co.il

קציני הספינות חייבים לוודא שכל המטפים

כולל מטפים, תמיד מוכנים לשימוש. יש לבדוק מטפים בכדי לוודא שיש תמיד מספיק חומר כיבוי כדי לשלוט בשריפה. משתמשים במטפי לחץ במקרה של שריפה ויש לשמור עליהם באותו מצב כמו מטפים. יש לנתח, לבדוק ולנתח מחדש את כל בלוני הגז ומכשירי החשמל, בין אם הם נטענים או מילאו מחדש, בהתאם להוראות הקיימות על מנת להבטיח שניתן יהיה להטעין אותם ולמלא אותם מחדש כאשר הנסיבות מחייבות.

אתה גם צריך לוודא שהמטף שיש לך יכול להתמודד עם סוג האש שאתה צפוי לחוות

אם הלחץ יורד, עליך לטעון את המטף שלך, בתנאי שלא יתרחש נזק נוסף למכשיר. גם אם אין לכיבוי הלחץ מספיק, הם עלולים לכבות שריפה ולעזור בשעת חירום. אם יש לך כמה מטפים בבית או במקום העבודה שלך, זה יכול להיות משתלם לקנות ערכת מילוי. אם הטעינה לא מתבצעת כראוי, מטפי האש שלך עלולים לדלוף ולהיות לא יעילים כאשר הם נחוצים ביותר. למרות שזו עובדה ידועה, מילוי נכון של המטף שלך יכול לעזור במקרה של שריפה בבית, במשרד או אפילו בחדר מיון.

דילוג לתוכן