פתרונות קרור לאירועים

0 Comments

המומחים שלנו לתכנון ואירועים עובדים עם לקוחותינו בכדי לספק פתרונות קירור לאירועים בארץ. מומחי תכנון מיזוג  עובדים עם לקוחות מזה מספר שנים ומציעים לנו מגוון רחב של פתרונות, החל ממזגן ועד פתרונות חימום, קירור ואוורור.

צוות מומחי האוויר הנייד שלנו העביר תוצאות

יחידות מיזוג אוויר ניידות הותקנו באוהלים לחתונה וניתן פיתרון לחימום למסיבה בחוץ. צוות הטכנולוגיה שלנו הצליח להתקין קירור למספר אירועים אחרים בלונדון, בלונדון ובאזורים אחרים בבריטניה, כמו למשל החתונה המלכותית.

במהלך האירוע בבית הספר

המארגנים הציגו פתרונות קירור במקומות שונים באודיטוריום החם והקימו צידנית נקודה בכל אוהל לשבת אחר הצהריים החמה. על ידי שימוש בחומרה ובאזורי קירור הממוקמים היטב, המשתמשים במערכת חומרה סטנדרטית ומאוורר חומרה, מנהלי אירועים יכולים להציע לאורחים ולעובדים הפגת חום כאחד. המאווררים המתקפלים בכף היד יעילים גם לקירור אישי ושומרים על הלוגו והצבעים המותאמים אישית של מותג האירוע. מעריצי MistING של מיסטר לא רק מתקררים, אלא גם יוצרים אפקט חזותי נהדר שיכול להעצים את התחושה הכללית של החגיגות.
כדי לקרוא עוד אודות פתרונות קרור לאירועים יש לבקר באתר idans.co.il

תתפלאו עד כמה מוצר זה יעיל להפליא בקירור האוויר במהלך אירועים בחוץ

בכל שנה ישנם מתכנני אירועים שאינם חושבים על פתרונות האקלים שלהם כראוי, מה שמוביל לחום. מצנן נייד זה יכול לקרר את הכמות בכמה דקות, גם בימים החמים ביותר בשנה.

מקרר אידוי ומיזוג אוויר נייד זה ישמור על האורחים שלכם קרירים ונוחים גם בחללים מקורים

כמו למשל אירוע בחוץ. לאירועי חוץ עם צל טבעי, תחנת קירור זו עם מאווררי ערפל ואוהדי ערפל יוצרת אזור מרגיע בו האורחים יכולים להתכנס. הפעל את המאוורר הערפל כדי לשמור על האורחים והצוות קרירים ובטוחים בימים החמים ביותר בשנה. אוהל ערפל זה מספק לספורטאים מקלט כדי שיוכלו להירגע בסביבה קרירה ולחסוך אנרגיה למשחק הבא. לא משנה כמה גדול האירוע שלכם, הפיתרון הוא השכרת מערכת קירור זמנית אחת או יותר. בהתאם לרעש וחוסר מקום, לא בכל חדר יכולות להיות יחידות קירור אוויר. אולם לפעמים, מזגן נייד כמו מערכת קירור ניידת זו יכול לעשות את העבודה.

אנו מבינים כי המארגנים מצפים ומצפים לכך בדיוק באירועים מיוחדים

וזה מה שאנו מציעים כאן במערכות השכרת מובילים. כשאנחנו עוברים לסתיו, עליכם לשקול האם תוכלו להתאים את האירוע שלכם באמצעות מזגן נייד או מערכת קירור זמנית אחרת לחדר האירועים שלכם. אנו לוקחים מספר גורמים בחשבון כאשר אנו עוזרים ללקוחותינו למצוא את פתרון הקירור המתאים לאירועים שלהם. אנו עובדים ישירות עם חברות ניהול אירועים בכדי להסכים על פתרונות הקירור הטובים ביותר לאירוע שלכם, כמו מיזוג אוויר, מערכות קירור ומיזוג אוויר.

הבנת פרטים אלו חשובה ותוכלו לגשת לפתרונות הקירור הגיוניים ביותר עבורכם

בין אם אתם זקוקים לאזור קירור זמני לאירוע ספורטיבי, מערכת קירור לאירוח או פתרון קירור קבוע לאירוע, יש לכם את פתרונות הקירור הטובים ביותר שיש לצרכים ולתקציב שלכם. אם אתם מתכננים אירוע בחיק הטבע ומצפים לטמפרטורות חמות, אתר מערכות ערפול מתקדמות הוא המקום למצוא את הפתרונות המגניבים במחירים נוחים לכם.

אם אתם זקוקים למערכת קירור זמנית לאירוע בחוץ או לפיתרון קירור קבוע לאירוע שלכם, Advanced Misting Systems, הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קירור, יכולה לעזור.

אנו אחראים על אירועים קטנים וגדולים כאחד ומציעים את פתרונות הקירור היעילים ביותר לאירועים העונים על צרכי לקוחותינו מבחינת השכרת ציוד קירור

נשתמש במומחיות ובמומחיות של חברות ניהול אירועים ידועות כדי לפתח פתרונות לקוחות בהתאמה אישית.

אנו מסוגלים להתאים את עצמנו לדרישות ולמפרט האירוע ולהבטיח שפתרון הקירור מתאים ומותאם לחלוטין לאירוע. על ידי שימוש בשיטות קירור שונות, אתה יכול להיות בטוח שטמפרטורת האירוע שלך מוסדרת כך שהכל יעבור בצורה חלקה.

זהו פתרון הקירור היחיד שמקרר ומסיר לחות

מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש באלקטרוניקה. שימוש במאוורר הוא דרך נהדרת להסתובב ולקרר את האוויר באוהל החתונה כדי שהאורחים שלכם יישארו נוחים במקום להתחמם יתר על המידה. אחד מפתרונות הקירור הפופולריים ביותר לקירור אירועים בחיק הטבע בשטחים פתוחים הם מאווררי ערפל. בדומה למקררי אדים, מאווררי ערפל משמשים לקירור אזורים חיצוניים כמו שולחנות וכיסאות בחוץ ובפנים.

 

דילוג לתוכן