ציפויי חרסינה לשיניים – נהנים משיניים לבנות

0 Comments

אנו מבינים את החשיבות של שיניים יפות ובריאות ולכן מרכז השיניים של מרלבורו מציע מגוון רחב של שירותי שיניים, כולל ציפויים, הלבנת שיניים, שתלים ו- Invisalign, כדי להעניק לך את החיוך הלבן והיפה שתמיד רצית. בין אם אתם רוצים לפתור בעיה קוסמטית גדולה בשיניים ובין אם לאו, חרסינה לשיניים מציעה את הדרך הקלה ביותר לעשות זאת. מהלבנת שיניים (שמשיגה תוצאות יוצאות דופן מבלי לשנות את מבנה השיניים) ועד פורניר חרסינה כדי ליצור חיוך שלם, בפועל שלנו יש משהו לכל אחד. ציפויי חרסינה הם רק אחת הדרכים הרבות שאנו מציעים למטופלים שלנו לשמור על בריאות השיניים, הנקיות והחזקות.

ציפויי חרסינה מטפלים בנושאים שונים ויכולים להעלות את החיוך שלכם לשלב הבא, החל מהנושאים הבסיסיים ביותר כמו עששת ועד נושאים מורכבים יותר כמו הלבנת שיניים והשתלתם.

למידע נוסף על ציפויי חרסינה ותוכלו לקבוע בקלות האם הם מתאימים לכם או לא

הכרת ההבדלים בין הלבנת שיניים לפורניר יכולה לעזור לקבוע מה הכי מתאים למקרה האישי שלך. אם יש לך שיניים עמומות או דהויות, ייתכן שתחליט להלבין את השיניים כדי לשפר את החיוך והמראה שלך. שימוש במנקה שיניים להלבנת שיניים יכול להיות אפשרות טובה יותר אם הוורידים אינם צבעים, אך ידיעת ההבדל בין הלבנת שיניים לבין Vueer יכולה לעזור לקבוע אם הדבר מתאים ביותר למקרה האישי שלך.
לעוד פרטים על ציפויי חרסינה לשיניים וציפויי חרסינה לשיניים – נהנים משיניים לבנות מומלץ לגשת לאתר beyondsmile.co.il
למידע נוסף בנושא של ציפוי חרסינה לשיניים – נהנים משיניים לבנות כדאי לגשת לאתר beyondsmile.co.il

ציפויי חרסינה עמידים בפני מרבית הכתמים ויכולים לספק לובן מושלם המכתים שיניים באופן נקבובי באופן טבעי

כהה – מאכלים ומשקאות צבעוניים עלולים לגרום גם לכתמים, אך סביר יותר שהם יהיו כתמים אם הפורניר שלהם נשמר ברמת הבהירות הרצויה.

אם יש לכם מעט ציפויים בלבד ואתם רוצים חיוך לבן ובהיר יותר

עדיף להבהיר את השיניים לפני שמורחים את הפורניר. הלבנת שיניים יכולה להלבין את האמייל המוכתם, אך יש לעשות זאת באופן קבוע כדי לשמור על מראה לבן בוהק, אחרת השן שלך לא תתאים לשאר הפנים שלך. ניתן להקל על הלבנת שיניים והלבנת חיוך במגוון שיטות, כמו שימוש במברשת שיניים, משחת שיניים ואפילו משחת שיניים.

אם השיניים הטבעיות שלך מוכתמות בכבדות ומתנגדות לטיפול בהלבנה, ייתכן שיהיה צורך בציפוי כדי לפתור בעיה זו, או שלא יהיה צורך בכך כלל.

בעוד שפורניר לא יכול לתקן עקיצות יתר או עקומות של שיניים קשות

הוא יכול להסוות חיוך טבעי עם חיוך שתוכל להתהדר בנוחות רבה יותר. בכל הנוגע לשינוי מראה החיוך שלך, ציפויי חרסינה יכולים להיות הליך מועיל מאוד. שוחח עם רופא השיניים שלך בניתוחי שיניים באושן ריף על השבת חיוך טבעי ובריא יותר באופן טבעי. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על הלבנת שיניים וציפוי צלני לשיניים שיכולים להעניק לך את החיוך שאתה יכול להתהדר בגאווה.

אם אתם מבקשים עזרה מרופא השיניים

הלבנת שיניים וציפוי ציפוי עשויות להיות אפשרות טובה עבורכם. אם אתה מעדיף אפשרות פחות פולשנית, רופאי השיניים שלך יכולים לספק לך ערכת הלבנת שיניים כדי להפחית את מראה הכתמים ולהלבין את השיניים בבית. עלות ציפויי חרסינה יכולה להשתנות בהתאם למקום בו הם מיוצרים, איכות החומר וגודל השיניים.

ציפויים מרוכבים זולים יותר וניתן להשתמש בהם בביקור יחיד אצל רופא השיניים

אם אתה מודאג משינוי צבע או מכתים בשיניים או שיש לך כתר ממציא חרסינה עם סתימות לבנות, עליך להתייעץ עם רופא שיניים לפני ההלבנה. ציפוי פורניר זיליין בהתאמה אישית הם שרף חזק וטבעי יותר למראה, אך עליך להשלים את ההליך תחילה. כפי שניתן לראות בתצלום למטה של מלבין עם שבלונות מרוכבות לשיניים, ציפויי פור-צ'לן אינם פוגעים בשיניים. האם אתם מתכננים להלבין את השיניים עם ציפויי פורצלן או בלי?

שלוש השיטות המשמשות להלבנת שיניים והסרת כתמים הן טיפולי הלבנת שיניים, ליטוש עדין של משחת שיניים וציפוי חרסינה לשיניים. אם אתה רוצה מערכת להלבנת שיניים, יש לך כתר, גשר או כנף מתאימים כל עוד זה עובד.

אם השיניים שלך חתוכות, שבורות או כהות, ציפויי חרסינה הם האופציה המועדפת כאשר המטופל חורק את שיניו.

אם אתה רוצה לשפר את החיוך שלך עם ציפויי חרסינה

עדיף לתאם נחמה עם רופא השיניים שלך. רופא השיניים צריך להסיר מספיק אמייל בכדי לפנות מקום לציפוי הצלאן. אם יש לך שינוי צבע בשיניים, כגון שן שבורה או סדוקה, תוכל להמשיך לקרוא כדי לראות מה יכול רופא שיניים קוסמטי לעשות בנידון. אמייל הוא בדרך כלל פחות "מגרד חרסינה", אך ניתן להסירו בעזרת מברשת שיניים חשמלית, משחת שיניים או אפילו מברשת שיניים. לפני שנפרט על אופן ההשפעה של ציפויי חרסינה מהשיניים שלך, חשבתי שזה יעזור לעזור למטופלים להבין בדיוק מה הם ואיך הם עובדים.

דילוג לתוכן