ציפור דרור

0 Comments

כמעט בכל מקום ביבשת אמריקה יש תריסר דרורים המבקרים באזור לטיולים רגליים או לגידול. מבט חטוף במפה מראה כי עם לפחות ספירת גורמים אחת, ישנם כעשרה מיני דרורים הפזורים ברחבי הארץ. הוסף מספר מינים עם יותר טווחים אזוריים, כמו הדרור האמריקני הצפוני, והוספת # לרשימתך עם יותר מ -2,000 מיני ציפורים שקוראים לבית ארצות הברית מתישהו בשנה. זה נמצא בכל מקום ונמצא בכמויות גדולות במדינות ברחבי הארץ, אך לרוב בעיר ניו יורק ובניו ג'רזי.

אין ספק ששמתם שחסר דרור מוכר ברשימה

הדרור הביתי או הדרור האנגלי. הם בונים קנים מגושמים שלעתים קרובות מקננים בגג הבתים, אך אם מעטים מפוזרים בעצים ושיחים, הם ישתמשו בהם. דרורי הבית הם בדרך כלל מונוגמיים ויכולים להבריח ציפורים אחרות מהקן, ולכן הם בונים תיבות קינון בקניהם ויכולים להיעזר בקלות במי שמציע להם אוכל, כמו תירס סדוק, ארבה וחרקים אחרים.

מגינים על מיני ציפורים מקומיות ערכו רשימה של שיטות למניעה וניהול של דרורי הבית ותיבות הקינון. כדי להיפטר מהדרורים בבטחה, אתה צריך לתפוס, להרוג או להרוג אותם או לחכות עד שרובם הגיעו לקן לפני שמניחים אותם בתיבת קינון.
כדי לקרוא עוד על הרחקת יונים יש להעיף מבט ב- harhakat-yonim.co.il

את הטריל המונוטוני של דרור זעיר קל לפספס במקהלת האביב של שירת ציפורים. הסגנונות משתנים מהשיר המלא בכאב של יורה השועלים ועד לווישקלקשן, סוג הציפורים השכיח ביותר בצפון אמריקה.

כמה שריקות, ואחריהן טריל מהיר, ואתה יכול לשמוע את שיר הדרור שהעניק לציפור את שמה. המוזיקה היפה דומה לשירי הנבטים, אך בסגנון אחר, עם עוד כמה תווים וקצת שריקה באמצע.

ברוב המקומות ניתן לראות את הדרור בסביבתו הטבעית, אך לעיתים ניתן לראותו גם.

מיני דרורים רבים מבקרים באתרי האכלה

במיוחד במהלך הנדידה, אך מעטים מוכנים לקרוא לביתם בגינה. למעשה, יש המעדיפים לקטוף זרעים שנזרקו על הקרקע, ולמעשה רבים אינם אוכלים כלל. אם לא מספיק קן מבולגן וצואה מגעילה כדי לשכנע אתכם שנבטים מהווים מטרד, זכרו שלעתים קרובות הם נושאים טפילים כמו קרציות קרציות שניתן לחלק בינם לבין שכני האדם. דיווח של ה- BBC מ -2006 הראה שמאות ציפורים, החל מנבטים וכלה בנפין וזהב, מתו מהטפילים, המהווים סכנה לבני אדם וגורמים לעייפות ולמוות תוך שלושה שבועות.

שירות הדגים וחיות הבר בארה"ב שוקל אם יש לכסות את המין על ידי חוק המינים בסכנת הכחדה

דרור בכמן סווג בסכנת הכחדה על ידי מדינת TN בשנת 1975, וכך דרור המלח. נקרא לפעמים דרור הבית (passer domesticus HOSP), הוא נרשם לראשונה בטנסי בתחילת המאה ה -19, כלומר כבר במאה ה -18.

דרורי הבית יובאו לארצות הברית מכיוון שהם יספקו הדברה טבעית

אף על פי שהמכר של דרורים אנגלים במדינות רבות היה רק סנט בודד לציפור, ילדים קטנים הרגו את הציפורים כדי להרוויח כסף עבור ממתקים קשים. פקידי המחוז ריחמו לעיתים קרובות על הילדים ושילמו שכר עבור כל דרור. עם זאת, החלטות אלה לא הודיעו בצורה גרועה, מכיוון שזרעים ודגנים שאכלו נצרכו במידה רבה על ידי זרעים ודגנים.

בעולם הציפורים ידוע שהם נלחצים לתיבות קינון

אך איש אינו יודע בוודאות אם הם שונים מבני פרא אחרים ממשפחת הדרורים, הנוטים לכוון לבני אדם. לאחר שהתמקמו באזור, הם הופכים את אדמתם והתנהגותם לפגיעות עם טורפים כמו עופות דורסים. קני זינגר הם גם ביתם של ציפורים, אשר בדרך כלל מטפילות אותם על ידי החום – גרון הראש – והסלעה, כמו גם ציפורים אחרות.

דרורים נמשכים לבלגן שלהם, אז עליכם להסיר את כל הראיות להתיישבות דרורים קודמת. יש להסיר חומר קן שדרורי הבית מכניסים לקופסאות הקינון פעם או פעמיים בשבוע.

ישנם 15 מינים של דרורים שנמצאים ברוב אזורי צפון אמריקה

ולמידה של המינים והמיקומים הנפוצים ביותר היא הצעה להגביר את ההערכה לדרורים באופן כללי. להלן תמונות וטיפים לזיהוי למיני הדרורים המגוונים והמגוונים בארה"ב ובקנדה. דרור הבית של העולם הישן התווסף לרשימת המינים עם המספר הגבוה ביותר של שטחי רבייה בקנדה ובארצות הברית. ישנם יותר מ -1,000 מינים שונים של דרורי הבית, אך מעטים שכיחים ברוב אזורי אמריקה.

דילוג לתוכן